Kursy walut NBP: USD 3,79 | EUR 4,26 | CHF 3,85 |

Wyszukiwarka
Notes
Zgłoś ofertę
Kalkulator
Standardy zawodowe

Mieszkania
Domy
Szczegóły oferty
Rodzaj oferty
mieszkanie ( wynajem )
Numer oferty
789/2473/OMW
Miejscowość
WARSZAWA, BIELANY
Ulica
Sokratesa
Cena
2 750 PLN
Cena za mkw
41,67 PLN mkw
Powierzchnia
66.00 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1
Liczba pięter
3
Rok budowy
2001
Droga dojazdowa
asfaltowa
Opis
Idealne dla rodziny. Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z widna kuchnią oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Osiedle zamknięte, dużo zieleni z placem zabaw, Sokratesa na odcinku przy Petofiego. Mieszkanie dostępne będzie od 1 czerwca, nie umeblowane(wyposażenie przedstawione na zdjęciach będzie zabrane). Bardzo ładny rozkład mieszkanie, pokje ustawne, duża łazienka + mała garderoba w przedpokoju. Na klatce schowek na rowery + piwnica. Wynajem na zasadach najmu okazjonalnego.Zawsze staramy się, aby informacje dotyczące naszych ofert były jak najbardziej aktualne i dokładne. Z uwagi na fakt, że większość z nich pochodzi od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, ATUT Biuro Obrotu Nieruchomościami nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność i dokładność . W związku z tym zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Dodatkowe informacje: balkon, garaż, parking

Kontakt do agenta

Agent prowadzący
Paweł Chodak
Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo
5474
Telefon
602360494
E-mail
pawel.chodak@atut.waw.pl

ATUT Biuro Obrotu Nieruchomościami Paweł Chodak
Al. Zjednoczenia 11
01-829 Warszawa
tel.: 22 8340210; 602 360 494
email: atut@atut.waw.pl

Wyślij zapytanie

Imię i Nazwisko
Telefon
E-mail
Treść zapytania

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz.U. 133 poz.883) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w mojej ofercie nieruchomości dla potrzeb procesu pośrednictwa.

Wyślij ofertę

E-mail

Zawsze staramy się, aby informacje dotyczące naszych ofert były jak najbardziej aktualne i dokładne. Z uwagi na fakt, że większość z nich pochodzi od osób trzecich i część z nich nie zawsze daje się zweryfikować, ATUT Biuro Obrotu Nieruchomościami nie ponosi odpowiedzialności za ich kompletność i dokładność . W związku z tym zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2019 ATUT Biuro Obrotu Nieruchomościami Paweł Chodak. Wszystkie prawa zastrzeżone.